Skip links
— Filozofia Ageless

Rewolucja w odmładzaniu

Ageless Therapy to innowacyjna metoda odmładzania skóry, stworzona przeze mnie na bazie wieloletniego doświadczenia z moimi klientkami w Gabinecie La Santé w Kielcach. Wiedza zdobyta na licznych uczelniach, kursach i sympozjach pozwoliła na opracowanie skutecznego podejścia do odmładzania i ujędrniania skóry, którą testowałam i udoskonalałam z moimi klientami.

Zaawansowana manualna terapia Ageless odnawia ciało poprzez regulacje procesów naprawczych od wewnątrz koncentrując się m. in. na osteopatii estetycznej, mioplastyce, terapii wisceralnej, teorii poliwagalnej, masażu transbukalnym, kapilaroterapii, kinezyjotapingu, gua-sha, olejowaniu głowy.

Terapia Ageless zapewnia ciału doskonałe rezultaty zdrowotne a w konsekwencji wizualne korzyści, stymulując proces samoleczenia się organizmu. Terapia Ageless została specjalnie zaprojektowana do namierzania leczenia konkretnych problemów estetyczno-zdrowotnych w ujęciu beauty.

ageless-therapy-odmladzanie-osteopatia

Uzyskaj piękno naturalnie

— Interdyscyplinarne metoda

Naturalne, holistyczne odmłodzenie

Ageless Therapy wprowadza mięśnie, powięź twarzy, szyję i dekolt w naturalny balans i rozluźnienie, eliminując:
- napięć mięśniowo-powięziowe,
- zastoi limfatycznych, obrzęków, worków pod oczami,
- asymetrię twarzy,
- podwójny podbródek,
- cienie i sińce pod oczami,
- głębokie zmarszczki i bruzdy.

Do tego celu wykorzystujemy takie techniki, jak osteopatia estetyczna, mioplastyka, masaż poliwagalny, transbukalny, kapilaroterapia, kineziotejpowanie oraz olejowanie głowy.

— Połączenie innowacyjności i tradycji

Ageless Therapy to więcej niż masaż twarzy. To filozofia zdrowia i urody. Jeśli szukasz metody, która nie tylko odmłodzi skórę ale da poczucie wewnętrznego spokoju i harmonii to Ageless Therapy jest dla Ciebie.

Opracowanie poszczególnych gałęzi nerwu błędnego: techniki skoncentrowane na nerwie błędnym poprzez manipulacje trzewne, które pozwalają rozluźnić narządy wewnętrzne i zwiększyć dopływ krwi do narządów, które nie funkcjonują prawidłowo, gdyż nerw błędny unerwia narządy jamy brzusznej. Ćwiczenia nad poprawnym oddychaniem w celu doskonalenia stymulacji nerwu błędnego. Terapia wisceralna może wykorzystywać również specjalistyczne techniki globalne, takie jak techniki pompowania, które mają na celu poprawę przepływu limfy. 

W celu zniesienia blokad i wzmocnienia prawidłowego krążenia energii, terapia Ageless wykorzystuje stymulację receptorów (refleksów) zlokalizowanych na stopach. Ponieważ na podeszwach stóp zlokalizowane jest 7 tysięcy nerwów mających bezpośrednie połączenie z mózgiem oraz wszystkimi częściami ciała.To dlatego impulsy, wywoływane podczas masażu Ageless maja szerokie spektrum oddziaływania,

Ćwiczenia Yogi twarzy. są częścią terapii domowej. Uczymy technik, które można wykonywać samodzielnie, skupiając się na mięśniach twarzy i szyi w celu podtrzymania efektów masażu.

Wykorzystanie technik kapilaroterapii w celu poprawy owalu twarzy, spłycenia drobnych zmarszczek, poprawy kolorytu cery, zmniejszenia napięcia mięśni żuchwy, mięśni przykręgosłupowych, a także likwidacji obrzęków i zastoju limfatycznego.

Masaż Gua Sha łączy elementy akupresury i techniki liftingujące, skupia się na drenażu, pobudzaniu przepływu krwi i limfy, co redukuje obrzęki i opuchliznę na twarzy. Regularne stosowanie masażu poprawia napięcie skóry, redukuje drobne zmarszczki oraz sprzyja zdrowemu zaróżowieniu skóry.

Poprzez zastosowanie elastycznej taśmy przyspieszamy przepływ krwi i limfy, normalizuje się praca mięśni, zanika obrzęk tkanek. Taping estetyczny twarzy może być stosowany jako zabieg doskonale zintegrowany z technikami Ageless. W terapii Ageless wykorzystujemy dwie techniki tapingu liftingującego, gdzie bezpośrednio pracujemy z mięśniami. Aplikacje te pozwalają korygować zmarszczki mimiczne, a także opadanie powiek. Natomiast technika drenażu limfatycznego zwiększa przestrzeń międzytkankową, poprawiając tym samym ruch przepływu krwi, co pozwala pozbyć się zastoisk i obrzęków twarzy.

Wpływ olejowania na skórę głowy i włosy, a także na cały organizm jest znaczący. Szerokie korzyści fizjologiczne, takie jak przywracanie równowagi wszystkich układów ciała, jak i psychologiczne, niesione wraz z masażem głowy, szyi i przedramion wraz z olejowaniem, które w sposób holistyczny równoważy ciało i umysł, co w konsekwencji daje korzyści zdrowotne. Terapia ta ma ujęcie nie tylko czysto trychologiczne, ale również przywraca równowagę ustroju, działając uzdrawiająco i zapobiegając chorobom. Metody te stymulują również nerw błędny, co przyczynia się do ogólnego dobrostanu.

Zdrowie i uroda,
naturalnie_

Metoda Ageless to nasza odpowiedź na codzienne wyzwania jak stres czy zmęczenie, które odbijają się na naszej twarzy. Bruksizm, wypadanie włosów, bóle głowy? Ageless Therapy pomaga się z tym uporać, działając na nerw błędny i przywracając równowagę.

Razem dla
lepszych efektów_

Nie stawiamy się w opozycji do medycyny estetycznej. Wręcz przeciwnie, uzupełniamy ją. Ageless Therapy współpracuje z medycyną estetyczną, by osiągnąć jeszcze piękniejsze efekty, dbając o zdrowie i naturalne piękno.

Holistyczna opieka
nad urodą_

Z mojego doświadczenia wynika, że ważna jest całościowa opieka nad urodą, a edukacja klientów jest tu kluczowa. W Ageless Therapy patrzymy szerzej – nie tylko na zabiegi, ale na całościowe przygotowanie skóry i mięśni. Od stóp do głów dbamy o to, abyś czuł się i wyglądał świetnie.

Twórczyni Ageless Therapy

— meet the team
Sylwia Heinrich

Sylwia Heinrich

kosmetolog, szkoleniowiec

Sylwia Heinrich to kosmetyczka, kosmetolog, terapeuta manualny twarzy, certyfikowany trener Yogi twarzy oraz doświadczony pedagog akademicki.

10+
Years of experience. Urban design draws together the many strands of place-making,
40%
Average. Urban design draws together the many strands of place-making, environmental
100m
Investment. Urban design draws together the many strands of place-making, environmental

International Awards

 • Pritzker Architecture
 • Architecture MasterPrize
 • AIA Gold Medal
 • RedDot Design
 • Ribba architecture
 • Pritzker Architecture
 • Architecture MasterPrize
 • AIA Gold Medal
 • RedDot Design
 • Ribba architecture
 • Pritzker Architecture
 • Architecture MasterPrize
 • AIA Gold Medal
 • RedDot Design
 • Ribba architecture
This website uses cookies to improve your web experience.
Newsletter Ageless

Zapisz się do newslettera już dziś i otrzymuj od nas informacje i porady!

Explore
Drag